Skip to main content

Najlepsze firmy zajmujące się montażem klimatyzacji w Krakowie – Ranking top 10

Sprawna i odpowiednio zainstalowana klimatyzacja to obecnie jedno z najpopularniejszych urządzeń domowych oraz biurowych. Pozwala ona na utrzymanie komfortu termicznego użytkowników budynku w sezonie letnim, kiedy to wysokie temperatury skutecznie utrudniają pracę oraz wypoczynek. Efektywność działania takiego systemu w dużej mierze zależy od odpowiedniego montażu, dlatego w dzisiejszym tekście przedstawiamy ranking top 10 firm zajmujących się montażem klimatyzacji w Krakowie.
Ranking top 10 krakowskich firm zajmujących się montażem klimatyzacji

1. Sevro

Sevro to rodzinna, lecz bardzo doświadczona i rzetelna firma zajmująca się montażem kompleksowych rozwiązań usprawniających działanie domu oraz pozwalających na zaoszczędzenie na rachunkach. Specjalizacją firmy są między innymi urządzenia klimatyzacyjne, dlatego, jeśli interesuje Cię montaż klimatyzacji w Krakowie odwiedź stronę https://sevro.pl/klimatyzacja/oferta/ i przekonaj się, jaką ofertę ma dla Ciebie Sevro.

2. KLIMAR-WENT

KLIMAR-WENT to firma z 10 letnim doświadczeniem, oferująca sprzedaż, montaż oraz serwis klimatyzacji na terenie Krakowa i okolic. Dla swoich klientów przygotowuje ciekawe oferty rabatowe, które pozwalają na wybór dobrego urządzenia w atrakcyjnej cenie.

3. KONKRET

KONKRET to jedna z najdłużej działających firm zajmujących się klimatyzacją i wentylacją w Polsce. Oferuje ona zarówno dobór i sprzedaż, jak i montaż oraz kompleksowy serwis każdego typu urządzeń klimatyzacyjnych.

4. Clima-Life

Clima-Life to firma z wieloletnim doświadczeniem, która oprócz sprzedaży i montażu klimatyzacji oferuje również usługi związane z instalacją systemów takich jak pompy ciepła, kurtyny powietrzne oraz rekuperacje.

Ranking 10 firm montujących klimatyzację w Krakowie

5. ClimaZone

ClimaZone to firma oferująca kompleksowe usługi związane z klimatyzacją i wentylacją, takie jak analiza budynku, projektowanie systemu klimatyzacji, jego montażu oraz regularny i dokładny serwis.

6. Proclim

Proclim to firma z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą oferująca szeroki wybór urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych od najlepszych producentów. W ofercie firmy znajdziemy również montaż systemów takich, jak rekuperacja, kurtyny powietrzne oraz pompy ciepła.

7. FRIGERIS

FRIGERIS to profesjonalna i doświadczona firma oferująca kompleksowe usługi związane z urządzeniami klimatyzacyjnymi, czyli montaż systemu, okresowy serwis klimatyzacji oraz naprawy urządzenia.

8. AERO7

AERO7 to firma zajmująca się dystrybucją oraz montażem klimatyzatorów pochodzących od topowych producentów z branży. W zakresie działania firmy znajdziemy również darmowy audyt, pomoc w doborze urządzenia oraz kompleksowy serwis.

9. Universeklima

Universeklima to doświadczona firma oferująca zarówno profesjonalne doradztwo, jak i montaż urządzeń klimatyzacyjnych przodujących marek. Wśród usług firmy znajdują się również montaże alpinistyczne na wysokościach.

10. OK Klima

OK Klima to firma oferująca doświadczenie, najwyższą jakość oraz terminowość w zakresie montażu urządzeń klimatyzacyjnych. Pracownicy firmy zajmują się również audytem oraz doradztwem w zakresie doboru najlepszego urządzenia.

Comments (1)

Dodaj komentarz